Scenariusz to podstawa

Każdą zlecenie na produkcję reklamy lub teledysku rozpoczynamy od konsultacji z klientem, których celem jest poznanie ich oczekiwań, pomysłów i wizji względem przyszłego filmu. Biorąc pod uwagę wszystkie ich sugestie wraz z dodaniem naszych koncepcji, tworzymy scenariusz i plan poszczególnych działań. Na podstawie tego kręcimy materiał, który w zależności od rodzaju wymaga specjalnej lokalizacji, czasu, wynajęcia odpowiednich aktorów i statystów, a także rekwizytów.

Gotowe materiały oddawane są do profesjonalnego montażu, gdzie udoskonalamy obraz, ulepszamy dźwięk i dokonujemy innych zabiegów korekcyjnych. Wszystko łączymy z odpowiednim podkładem muzycznym, który dobieramy lub, do którego tworzymy teledysk. Pragniemy aby nasze produkcje były w pełni dopracowane.

Skuteczna reklama

Tworząc koncepcję reklamy, stawiamy sobie za cel by przyciągnęła uwagę i została zapamiętana. Wpływa to na powodzenie produktu, który poprzez odpowiedni sposób przedstawienia przyczynia się do jego popularności, wiarygodności i postrzegania. Kręcąc film reklamowy zależy nam także by wzbudzić u widza lub potencjalnego klienta pożądane uczucia i emocje. Jako fachowcy wiemy, że w tej dziedzinie liczy się efektowność i efektywność. Staramy się aby reklama była nowoczesna i miała przekaz zgodny z zamiarem, a także wywoływała w odbiorcy określone wrażenia.

Muzyka tworzy wyobraźnię

Teledysk to rodzaj produkcji, gdzie mamy duże pole do popisu. W tym przypadku również omawiamy z klientami wszelkie wizje czy zamysły na nagranie. Najważniejszą kwestią jest styl muzyczny i charakter piosenki, gdyż to na jej podstawie tworzymy reżyserię i całą oprawę. Pracujemy na sprzęcie wysokiej jakości, który daje nam duże możliwości techniczne.

Wiemy, że dobry teledysk to wysokiej jakości obraz i ukazanie jego plastyki oraz dynamiki w nowoczesny sposób. W zależności od potrzeb scenariuszu, w nagrania angażujemy odpowiednie osoby, wypożyczamy stroje, wynajmujemy studio i inne lokale. W razie potrzeby kręcimy sceny w terenie. Staramy się by film przedstawiał fabułę lub był przesłaniem, które zawarte jest w muzyce lub jej tekście.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.