Artystyczne Filmy ślubne


Cieszymy się, że tu jesteś! Nazywamy się Karolina i Mateusz i jesteśmy zespołem filmowców ślubnych, którzy od 7 lat uwieczniają najpiękniejsze chwile Waszego życia. Co nas wyróżnia? To, że w życiu prywatnym również tworzymy wyjątkowy zespół jako małżeństwo! Nasza historia zaczęła się od wspólnej miłości do filmu, a teraz dzielimy z Wami naszą pasję, tworząc niezapomniane filmy ślubne.

Wybrane filmy ślubne

Kilka przykładów 🙂


Doskonała
Na podstawie 45 opinii
Agnieszka Pyła
Agnieszka Pyła
2023-11-21
Długo szukałam operatora filmowego na swój ślub, na Mateusza i Karoline trafiłam przypadkiem (tak zazwyczaj jest, że najlepsi nie muszą się reklamować na wszystkie strony :) ) Współpraca z nimi to była czysta przyjemność, naturalni, uśmiechnięci i profesjonalni, zarówno przed jak i w dniu ślubu, oboje z głową pełną pomysłów i wszystko przychodziło tak naturalnie. Film bajka, tworzą niesamowite wspomnienia. Super kontakt, super film, super ludzie! 🙂 Jeśli jeszcze w ogóle trzeba to na prawdePOLECAM! 🙂
Urszula Wielądek
Urszula Wielądek
2023-08-10
Wspaniała obsługa godna polecenia:). Jesteśmy bardzo zadowoleni z filmu ślubnego, wszystko wyszło tak jak chcieliśmy. Nie było z niczym problemu. Film jest bardzo dobrej jakości, otrzymaliśmy go w terminie :)
Justyna Karwowska
Justyna Karwowska
2023-07-14
Polecam współpracę z Frame Film ;) Bardzo sympatyczny i kreatywny zespół ;) Nowoczesny styl tworzenia filmu. Obecność kamery praktycznie nieodczuwalna, dzięki czemu goście nie czuli skrępowania podczas wesela ;) Bardzo sprawna realizacja filmu ;)
Katarzyna Skwr
Katarzyna Skwr
2023-06-13
Bardzo bardzo polecam. Dostaliśmy film z wesela ekspresowo! Zostały uchwycone najważniejsze momenty i oddaje doskonale klimat tego dnia i emocje. Bezcenna pamiątka na lata, dziękujemy!
DRUK Pingwinek
DRUK Pingwinek
2023-05-28
Dziękujemy za uwiecznienie Naszych pięknych chwil <3!
Staszek Gajda
Staszek Gajda
2023-05-16
Świetne filmy i mega pozytywna, miła współpraca! Zdecydowanie polecam!
Julita Białek
Julita Białek
2023-05-15
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Frame Film. Film ślubny i teledysk wyszły przepięknie, wszystkie nasze uwagi zostały wzięte pod uwagę :) dodatkowo Karolina i Mateusz to przemili ludzie, ich profesjonalizm i pozytywne usposobienie bardzo pomogły w rozluźnieniu atmosfery w dniu ślubu :) polecam serdecznie!
Katarzyna Powązka
Katarzyna Powązka
2023-05-11
Polecam z całego serducha! Super team, dzięki nim zapomina się o całym stresie a efekty przepiękne !😍🥰🫠 bardzo jesteśmy z Mężem zadowoleni z filmu i z teledysku, pamiątka na całe życie ❤️
Mateusz Dumała
Mateusz Dumała
2023-04-14
Z cała przyjemnością chce polecić Frame Film za ich profesjonalne podejście do pracy, dzięki czemu otrzymaliśmy z żoną bardzo fajny film weselny. Same przygotowania były super, ponieważ w luźnej atmosferze mogliśmy porozmawiać i ustalić nasze oczekiwania. Nigdy nie pozostawili nas bez odpowiedzi i precyzyjne odpowiadali na nasze pytania. W dniu wesela stwarzali super atmosferę, dzięki której człowiek nie musiał się bardziej denerwować 😊 Karolina, Mateusz wykonaliście kawał dobrej roboty, za co Wam dziękujemy 😊😊😊
Event Boutique
Event Boutique
2023-04-05
Uwielbiamy pracować w ekipą Frame Film, zwłaszcza z Panem Andrzejem!

Poznajmy się !


Napisz do nas !

kontakt@framefilm.pl

+48 790 726 061