Nasz cel i usługi

Frame Film to koncepcja powstała z pasji i zamiłowania do produkcji filmów, której celem jest realizacja usług z zakresu filmowania i montażu.

Tworzymy filmy ślubne, reklamowe, teledyski oraz inne krótkometrażowe ekranizacje o charakterze informacyjnym. Każde dzieło oraz zlecenie wykonujemy z pełnym zaangażowaniem, uwzględniając wszelkie idee i sugestie naszych klientów

Jesteśmy dla Was

Odbiorcami naszych usług są firmy oraz osoby prywatne.

Działamy na terenie całego kraju. Siedzibą, a zarazem pracownią naszej firmy są Siedlce, zaś miejscem pracy każda lokalizacja, gdzie zachodzi potrzeba przybycia.

Formą nawiązania kontaktu z nami jest telefon, mail, Facebook, skype…

Umożliwiamy zawarcie umowy na dwa sposoby: drogą elektroniczną oraz tradycyjną. Z klientami spotykamy się w dogodnym dla nich miejscu lub ustalamy wszystko zdalnie. Działamy sprawnie i z pełną organizacją. Na każdym etapie realizacji prac zależy nam dobrej relacji z naszymi usługodawcami i zapewnieniu im obsługi na najwyższym poziomie.

Film szyty na miarę

Klienci i ich potrzeby są dla nas najważniejsze, dlatego przed przystąpieniem do realizacji, omawiamy z Państwem wszelkie szczegóły współpracy, tj.: temat i rodzaj filmu, zakres, czas, miejsce itp. Doradzamy w każdej kwestii, konsultujemy i w razie potrzeby nanosimy poprawki. Uwzględniamy wszystkie pomysły i proponujemy swoje, tak by efekt końcowy jak najwierniej oddawał wizję klienta. Frame Film to firma, która zawsze stara się sprostać oczekiwaniom.

Produkcja

Pracujemy na najwyższej jakości, profesjonalnych aparatach oraz kamerach Sony z wymienną optyką. Dzięki temu nasze produkcje gwarantują doskonały obraz i dźwięk. Jesteśmy w stanie tworzyć nieschematyczne kompozycje, tak aby film w oryginalny sposób odzwierciedlał swój charakter.

Montaż

Montaż wykonujemy w profesjonalnej pracowni typu studio, gdzie przy odpowiednim sprzęcie łączymy i korygujemy cały materiał. Gotowy film jako wersję próbną podsyłamy klientowi do podglądu w linku online.

Unikatowe nośniki

Film otrzymujecie na spersonalizowanych nośnikach USB. Forma obioru zależy od klienta.

Unikalne produkcje

Inwencja twórcza jest dla nas podstawą, zaś staranność i precyzja głównymi zasadami w działaniu. Idąc z duchem czasu, staramy się aby nasze produkcje były nowoczesne, zgodne z obecnymi trendami, a także miały odpowiedni przekaz. Każdy nowy projekt traktujemy indywidualnie i wykonujemy z pełną dbałością o szczegóły. Frame Film to pasja i doświadczenie, które jest gwarancją solidnie i kreatywnie wykonanej usługi. Warto powierzyć nam swoje koncepcje lub całkowicie zdać się na nasz potencjał i profesjonalizm.